Emīls Balceris: “Es esmu daļa no Latvijas. Un arī manī ir daļiņa Latvijas.”

Kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros sociālajos tīklos internetā ir publicēts video, kurā mūziķis Emīls Balceris dalās savās pārdomās un sajūtās par Latviju.

“Latvijas sajūta visu laiku ir ar mani. Tā pavada mani koncertos, tiekoties ar draugiem, studējot un darot vienkāršas, ikdienišķas lietas. Tā ir sajūta, ka es esmu daļa no Latvijas. Un arī manī ir daļiņa Latvijas,” kampaņas “TU ESI LATVIJA” video stāsta Emīls Balceris.

Kampaņas “TU ESI LATVIJA” jau publicēti divi video, kuros sabiedrībā pazīstami cilvēki – futbolists Māris Verpakoskis un žurnāliste Eva Ikstena-Strapcāne, dalījušies savās pārdomās par Latviju un piederību savai valstij: http://www.youtube.com/playlist?list=PLeoC19KmKHvocYjQJnKY4quHTgDKPz81R

Tāpat kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros līdz 19.novembrim interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV jaunieši aicināti piedalīties video, foto un stāstu konkursā, lai parādītu un izstāstītu savu stāstu par savu Latviju. Konkursa galvenā balva ir Latvijā ražots “Blue Shock Bike” elektrovelosipēds.

Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešos piederības apziņu Latvijai un motivāciju aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Kampaņu “TU ESI LATVIJA” ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu organizē biedrība “NEXT”, sadarbībā ar portālu Draugiem.lv, radio Pieci.lv un Latvijas elektrovelosipēdu ražotājs “Blue Shock Bike”.