Eva Ikstena-Starpcāne: “Lepojos, ka esmu latviete un eiropiete”

Kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros sociālajos tīklos internetā ir publicēts video, kurā žurnāliste Eva Ikstena-Starpcāne dalās savās pārdomās un sajūtās par Latviju: http://youtu.be/ieSBn9It4Gs .

“Mana Latvija ir cilvēki, kurus satieku ikdienā, cilvēki, kuri apzinās sevi, kuri sapņo, kuri veido mūsu valsti, cenšas, priecājas par brīvību un to, ka drīkst kļūdīties, vai reizēm pieņemt arī nepareizus lēmumus.
Tā tomēr ir brīvība mums visiem kopā savā zemē plānot nākotni, veidot vidi, savu kopienu, neatkarīgi no nacionalitātes, piederības un uzskatiem. Lepojos, ka esmu latviete un eiropiete, ar saknēm valodu un savu kultūru,” kampaņas “TU ESI LATVIJA” video stāsta Eva Ikstena-Starpcāne.

Tāpat kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros līdz 19.novembrim interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV jaunieši aicināti piedalīties video, foto un stāstu konkursā, lai parādītu un izstāstītu savu stāstu par savu Latviju. Konkursa galvenā balva ir Latvijā ražots “Blue Shock Bike” elektrovelosipēds.

Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešos piederības apziņu Latvijai un motivāciju aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Kampaņu “TU ESI LATVIJA” ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu organizē biedrība “NEXT”, sadarbībā ar portālu Draugiem.lv, radio Pieci.lv un Latvijas elektrovelosipēdu ražotājs “Blue Shock Bike”.