Jaunieši TU.ESI.LV VASARAS AKADĒMIJĀ rada idejas labākas Latvijas veidošanai

No 20.līdz 26.jūlijam 30 jaunieši no visas Latvijas tikās biedrības “NEXT” organizētajā “TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” Aizputē, kuras laikā dalībnieki interesantā un aizraujošā veidā kopā meklēja un radīja idejas labākas Latvijas veidošanai, vienlaikus apgūstot zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, līdzdalībā un komunikācijā.

TUESILV vasaras akadēmija

“TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” dalībnieki tikās ar dažādu jomu ekspertiem un viedokļu līderiem – Infogr.am dibinātāju Uldi Leitertu, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Blue Shock Bike īpašnieku Arti Dauginu, Saeimas deputātu Edgaru Putru, kā arī radio personību Aritu Silingu.

“TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” dalībnieki apguva nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par pārmaiņu nesējiem savās pilsētās un novados. Jauniešu idejas un degsme var nest ļoti vērtīgu pienesumu vietējai sabiedrībai,” uzsver viena no vasaras akadēmijas vadītājām Madara Peipiņa.

“TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” piedalījās dalībnieki no Aizputes, Bauskas, Brocēniem, Jaunpils, Jūrmalas, Ķekavas, Krāslavas, Nīcas, Ogres, Salacgrīvas, Vecumniekiem un Rēzeknes.

Projektu “TU.ESI.LV” īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, biedrība “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu “TU.ESI.LV” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu “TU.ESI.LV” finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv , www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv .


TU.ESI.LV vasaras akadēmijas foto:
1.diena: iepazīšanās
2.diena: līdzdalība
3.diena: komunikācija
4.diena: uzņēmējdarbība
5.diena: projekti