Jaunieši tiekas ar Pāvilostas uzņēmēju Ģirtu Vagotiņu-Vaguli

Sestdien, 27.septembrī biedrības “NEXT” projekta “TU.ESI.LV” ietvaros, jaunieši tikās ar Pāvilostas uzņēmēju Ģirtu Vagotiņu-Vaguli un iepazina Pāvilostasjahtu ostas, laivu būvētavas un kafejnīcas “LAIVA” darbību.

TUESILV_tikšanās_Pāvilostā

“Tikšanās laikā jauniešiem bija iespēja pašiem redzēt, kā veidojas tūrisma biznesa vide. Pāvilostas tūrisma sezona ilgst tikai 6 nedēļas, tādēļ tūrisma biznesa pamatā ir sadarbība starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Labprāt dalos ar savām zināšanām un pieredzi tūrisma nozarē, lai jaunieši paši nākotnē varētu attīstīt savas biznesa idejas,” stāsta Pāvilostas uzņēmējs Ģirts Vagotiņš-Vagulis.

“Es domāju, ka tikšanās Pavilostā ar uzņēmēju Ģirtu mums visiem bija ļoti noderīga. Sapratām, ka arī tadā vietā, kur sķietami nekā nav, ar darbu un apņēmību var radit savu biznesu. Nekas nav neiespejams,” atzīst tikšanās dalībnieks Egils Rekmanis no Aizputes.

Tikšanās ar uzņēmēju Ģirtu Vagotiņu-Vaguli tika organizēta sadarbībā ar Pāvilostas biedrību “No idejas līdz attīstībai”, kā arī ar Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJU”.

Jauniešu un uzņēmēju tikšanāspojekta “TU.ESI.LV” ietvaros notiek visos Latvijas reģionos. Tikšanās laikā reģionu jaunieši iepazīstas ar vietējiem uzņēmējiem un viņu biznesu, uzklausa iedvesmojošus uzņēmējdarbības stāstus un vietējo uzņēmēju pieredzi, kā arī ģenerē jaunas biznesa idejas.

Projektu “TU.ESI.LV” īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca”, jauniešu klubs “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu “TU.ESI.LV” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu “TU.ESI.LV” finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv, www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv .

Foto no pasākuma Draugiem | Facebook