Kafija ar politiķiem Rēzeknē izdevusies!

29.09.2011. Rēzeknes pilsētas domē notika diskusija „Kafija ar politiķiem”, kuras ietvaros aptuveni 30 jaunieši tikās ar 8 domes deputātiem un citiem lēmumu pieņēmējiem. Diskusijā piedalījās arī Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

Tikšanās laikā neformālā vidē tika pārrunāti dažādi jauniešiem aktuāli jautājumi – jauniešu iniciatīvas, nodarbinātība, sports un veselīgs dzīvesveids, iesaistīšanās pašvaldības lēmumu pieņemšanā un jaunatnes politikas stratēģijas izveidē. Jaunieši un lēmumu pieņēmēji kopā apsprieda idejas minēto jautājumu risināšanai.

Diskusijas noslēgumā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un citi deputāti aicināja jauniešus turpināt aizsākto dialogu un kopīgi darboties pie ideju īstenošanas. Domes deputāti izteica priekšlikumu organizēt regulāras tikšanās ar jauniešiem reizi 3 mēnešos.

“Diskusija tik tiešām bija izdevusies. Atsaucība bija gan no deputātiem, gan no jauniešiem. Jāsaka paldies biedrībai “NEXT” par savu profesionālo ieguldījumu šīs diskusijas veidošanā! Es iesaku ikvienai pašvaldībai sakontaktēties ar biedrības “NEXT” pārstāvjiem un organizēt šo diskusiju “Kafiju ar politiķiem” savā pašvaldībā. “Kafija ar politiķiem” ir tā vērta,” atzīst diskusijas dalībniece Anna Zīmele.

Diskusiju “Kafija ar politiķiem” rīkoja Rēzeknes pilsētas domes Izglītības pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Jauniešu domi un biedrību “NEXT” projekta „Skaties tālāk!” ietvaros.

Diskusijas rezultāti

2 thoughts on “Kafija ar politiķiem Rēzeknē izdevusies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + sixteen =