Māris Verpakovskis: “Mana māju sajūta ir šeit – Latvijā”

Kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros sociālajos tīklos internetā ir publicēts video, kurā futbolists Māris Vrpakovskis dalās savās pārdomās un sajūtās par Latviju.“Es esmu dzīvojis un spēlējis futbolu arī ārpus Latvijas, bet tomēr atgriezies šeit – Latvijā. Šīs ir manas mājas un te es jūtu, ka piederu pie savējiem. Mani draugi ir visur pasaulē, bet svarīgākās lietas – māju sajūta un ģimene ir šeit – Latvijā,” kampaņas “TU ESI LATVIJA” video stāsta Māris Verpakovskis.

Tāpat kampaņas “TU ESI LATVIJA” ietvaros līdz 19.novembrim interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV jaunieši aicināti piedalīties video, foto un stāstu konkursā, lai parādītu un izstāstītu savu stāstu par savu Latviju. Konkursa galvenā balva ir Latvijā ražots “Blue Shock Bike” elektrovelosipēds.

Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešos piederības apziņu Latvijai un motivāciju aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Kampaņu “TU ESI LATVIJA” ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu organizē biedrība “NEXT”, sadarbībā ar portālu Draugiem.lv, radio Pieci.lv un Latvijas elektrovelosipēdu ražotājs “Blue Shock Bike”.