“Pludmales Stipendija” Mūzikas Istabai

Oktobrī labdarības veikala „Otrā Elpa. Pludmale” apmeklētāji lēma par nu jau otro Pludmales stipendiātu (finansējuma 300 latu apmērā ieguvēju), izvēloties starp kādu no trim projektiem. Par katru veikalā iztērēto latu pircējs saņēma vienu balsošanas kuponu. Pēc rezultātu apkopošanas, izrādījās, ka oktobra stipendiju iegūst Biedrība „NEXT” no Aizputes ar iesniegto projektu „Mūzikas Istaba”.

Stipendijas līdzekļus plānots ieguldīt jauniešu mājā ‘’IDEA House”, lai izveidotu mūzikas istabu ar atbilstošu iekārtojumu, kur varēs veikt pašu mūzikas ierakstus un spēlēt mūzikas instrumentus, atklājot un attīstot jauniešu talantus mūzikas jomā.

Labdarības veikals Otrā Elpa. Pludmale Liepājā darbojas kopš šī gada aprīļa. Šeit ikviens var ziedot sev vairs nevajadzīgas, bet citiem vēl noderīgas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, rotaslietas, rotaļlietas, grāmatas un sadzīves priekšmetus, u.c.), kā arī tās iegādāties par ļoti zemām cenām. Savukārt iegūtie ienākumi tiek ziedoti dažādiem labdarības mērķiem. Kas vienam lieks, tas otram prieks! Turklāt šādā veidā tiek veicināta atbildīgāka resursu izmantošana un vides saudzēšana.

Vairāk informācijas: www.otraelpa.lv