Projekta TU.ESI.LV rezultātu prezentācija

Pirmdien, 15.jūnijā centrā “Koka Rīga” norisinājās projekta “TU.ESI.LV” noslēguma konference, kuras laikā tika prezentēti projekta rezultāti un izveidotās rokasgrāmatas “TU ESI LV” saturs jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un komunikācijas prasmju attīstīšanai.

TUESILV_noslēguma_konference

Konferencē piedalījās aptuveni 50 dalībnieki no visas Latvijas – jaunieši, NVO pārstāvji, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji un citi interesenti. Dalībnieki konferences laikā izzināja projektā izmantotās metodes un iedvesmas stāstus no līdzdalības, uzņēmējdarbības un komunikācijas jomu ekspertiem.

Projekta ietvaros ir izveidots iedvesmas stāstu blogs www.tuesi.lv par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos, kurā tiek publicēti jauniešu veidoti stāsti no visas Latvijas. Līdz šim populārākais ir video stāsts par beķerejas īpašnieku Sandri Štālu Aizputē (http://tuesi.lv/2015/03/no-bezdarbnieka-par-uznemeju/). Video sociālajos tīklos internetā sasniedzis vairāk nekā simts tūkstošu skatījumu.

Projekta mērķis ir veicināt Latvijas reģionu bērnu un jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes. Projekta aktivitātēs visos Latvijas reģionos ir iesaistīti aptuveni 1400 bērni un jaunieši, kuri piedalījušies forumos, tikšanās, diskusijās, apmācībās, kā arī citās aktivitātēs.

Projektu “TU.ESI.LV” īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, biedrība “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu “TU.ESI.LV” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu “TU.ESI.LV” finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv , www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv .


TU.ESI.LV noslēguma konferences foto