Projekta “TU.ESI.LV” uzsākšanas seminārs

Piektdien, 7.martā Ģertrūdes ielas teātrī, Rīgā norisināsies projekta “TU.ESI.LV” uzsākšanas seminārs. Pasākuma laikā tiks prezentētas projektā plānotās aktivitātes uzstāsies līdzdalības, uzņēmējdarbības, komunikācijas un sadarbības jomu eksperti, kā arī tiks prezentēti Latvijas reģionu iedvesmas stāsti.

Savā pieredzē ar semināra dalībniekiem dalīsies bērzu sulu produktu ražotājs Linards Liberts no Ikšķiles, digitālo filmu studijas “ROBYWORKS” īpašnieks Roberts Vītols no Liepājas, biedrības “KAPO” pārstāvji Inga Lapse un Krišjānis Upāns no Gulbenes novada Kalnienas, kā arī nestandarta reklāmas risinājumu aģentūras “ABNORMAL” radošais direktors Raimonds Platacis no Rēzeknes.

Seminārā piedalīsies aptuveni 50 dalībnieku, kas pārstāvēs projekta partnerorganizācijas, nevalstiskās organizācijas, kā arī valsts un pašvaldības iestādes, kuras strādā ar bērnu un jauniešu jautājumiem.

Projekta mērķis ir veicināt Latvijas reģionu jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes. Projekta ietvaros visos Latvijas reģionos norisināsies forumi, tikšanās, diskusijas, apmācības, kā arī citas aktivitātes, kuru laikā bērni un jaunieši iegūst līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes un pieredzi, lai iesaistītos savas pašvaldības dzīvē un sabiedrībā notiekošajā.

Projektu “TU.ESI.LV” īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca”, jauniešu klubs “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā. Projekta informatīvais sadarbības partneris ir A/S “Dienas mediji”.

Projektu “TUESI.LV” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu “TUESI.LV” finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv , www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv .